Oprogramowanie na zamówienie, Programy, Aplikacje, Systemy informatyczne na zamówienie

Warunki subskrybcji Newslettera

Nasi Klienci

 

Dane kontaktowe

SOFTOMASZ s.c.
Oprogramowanie na zamówienie, systemy webowe, tworzenie stron internetowych, usługi informatyczne, telekomunikacja.

ul. Gżegżółki 11
02-804 Warszawa
Tel. 22 576 82 00
Fax 22 576 82 01

Infolinia 801 055 200

Webphone

biuro@softomasz.pl

Siedziba firmy:
Softomasz s.c.
ul. Tuwima 20
37-450 Stalowa Wola

Kliknij tutaj, aby porozmawiać bezpośrednio ze strony z naszym konsultantem

Oprogramowanie na zamówienie

Odpowiedzmy sobie na pytanie - czy moja firma jest typowa? Czy robię standardowe rzeczy i wystarcza mi do tego Word, Excel i Paint? Zapewne większość z Was odpowie - NIE! Nie jesteśmy zwykłą firmą, chcemy się wyróżniać, być innowacyjni, wyprzedzać konkurencję nie tylko o krok, ale o mile (a najlepiej miesiące) doświadczeń, rozwiązań, innowacji. Teraz firma, która nie inwestuje w rozwój swoich systemów IT, w innowacje - po prostu stoi w miejscu, a konkurencja (często wspierana przez dotacje unijne*), prze do przodu, zyskując konkurencyjność i przewagę rynkową.

Czy możesz sobie na to pozwolić? Chyba nie - sprawdź, jak możemy pomóc usprawnić Twoje działania, zoptymalizować procesy, koszty i efektywność działań przez wprowadzanie naszych innowacyjnych produktów, budując dedykowane systemy dla Twojej organizacji. Agreguj swoją wiedzę, dane w jednym systemie, zarządzaj informacją efektywnie - gdziekolwiek jesteś! W końcu żyjemy w dobie internetu, globalizacji i innowacji!

Zapraszamy do kontaktu - na pewno warto, nawet jeśli nie skorzystasz z naszych usług - podpowiemy Ci wiele ciekawych rozwiązań i spojrzymy na Twoje działania i projekty z innej perspektywy.

*  pomożemy Ci także w realizacji projektów dofinansowanych przez Unię Europejską. Zrealizowaliśmy i realizujemy projekty w oparciu o działania POIG 8.1, 8.2 i 4.4. Wiemy, jak prowadzić projekty, jak je rozliczać i być zawsze o milę, a nie o krok przed konkurencją.

valio Oprogramowanie

Oprogramowanie na zamówienie

Oprogramowanie na zamówienie

Czy nie lepiej stworzyć jeden zintegrowany system infor- matyczny? Zoptymalizować swoje działania i koszty? Zobacz jak!

 

Bazy danych - nareszcie w porządku

Specjalizujemy się w sys- temach bazodanowych, oraz tworzymy oprogramowanie, do zarządzania bazami da- nych, ich analizą i porządko- waniem baz danych.

 
 
 
© 2019 Oprogramowanie na zamówienie SOFTOMASZ s.c.