Firma, Programy, Aplikacje, Systemy informatyczne na zamówienie

Warunki subskrybcji Newslettera

Nasi Klienci

 

Dane kontaktowe

SOFTOMASZ s.c.
Oprogramowanie na zamówienie, systemy webowe, tworzenie stron internetowych, usługi informatyczne, telekomunikacja.

ul. Gżegżółki 11
02-804 Warszawa
Tel. 22 576 82 00
Fax 22 576 82 01

Infolinia 801 055 200

Webphone

biuro@softomasz.pl

Siedziba firmy:
Softomasz s.c.
ul. Tuwima 20
37-450 Stalowa Wola

Kliknij tutaj, aby porozmawiać bezpośrednio ze strony z naszym konsultantem

Firma

Działamy na rynku oprogramowania od 1998 roku. Mamy na swoim koncie wiele ciekawych projektów. Zawsze staramy się zapewnić pełne zadowolenie klienta z wdrożonego rozwiązania. Nasi klienci z reguły stają się naszymi stałymi klientami, dzięki czemu my rozwijamy się, nasi klienci zyskują przewagę konkurencyjną oraz coraz lepsze rozwiązania i coraz wyższy poziom świadczonych usług swoim klientom.

Dzięki naszym systemom, firmy mogą się skupiać na swojej podstawowej działalności, bez marnowania zasobów na działania, które mogą być zautomatyzowane lub uproszczone.

Efekty te osiągamy poprzez projektowanie i skuteczne wdrażanie nowoczesnych i efektywnych rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych w oparciu o najnowsze wypróbowane technologie i niezawodne systemy.

Staramy się na bieżąco śledzić nowe technologie i stosować je z rozwagą, zapewniając tym samym najnowocześniejsze rozwiązania dla problemów naszych klientów, zachowując stabilność i pewność wdrażanych systemów.

Firma SOFTOMASZ s.c. zajmuje się przede wszystkim:

Już od ponad 15 lat, celem i misją naszej firmy jest dostarczanie i wdrażanie rozwiązań dla firm, które zwiększają ich konkurencyjność, poprzez optymalizację procesów, rozliczanie efektów działań firmy, a także automatyzację wielu powtarzalnych i żmudnych działań.

valio Oprogramowanie

Oprogramowanie na zamówienie

Oprogramowanie na zamówienie

Czy nie lepiej stworzyć jeden zintegrowany system infor- matyczny? Zoptymalizować swoje działania i koszty? Zobacz jak!

 

Bazy danych - nareszcie w porządku

Specjalizujemy się w sys- temach bazodanowych, oraz tworzymy oprogramowanie, do zarządzania bazami da- nych, ich analizą i porządko- waniem baz danych.

 
 
 
© 2019 Oprogramowanie na zamówienie SOFTOMASZ s.c.