Menedżer działu projektów internetowych, Programy, Aplikacje, Systemy informatyczne na zamówienie

Warunki subskrybcji Newslettera

Nasi Klienci

Dane kontaktowe

SOFTOMASZ s.c.
Oprogramowanie na zamówienie, systemy webowe, tworzenie stron internetowych, usługi informatyczne, telekomunikacja.

ul. Gżegżółki 11
02-804 Warszawa
Tel. 22 576 82 00
Fax 22 576 82 01

Infolinia 801 055 200

Webphone

biuro@softomasz.pl

Siedziba firmy:
Softomasz s.c.
ul. Tuwima 20
37-450 Stalowa Wola

Kliknij tutaj, aby porozmawiać bezpośrednio ze strony z naszym konsultantem

Menedżer działu projektów internetowych

Do nowotworzonego działu zajmującego się tworzeniem własnych serwisów internetowych i portali, poszukujemy dynamicznego, pełnego zapału i chęci do pracy, Menedżera działu projektów internetowych. Gwarantujemy ciekawą pracę, w dynamicznie rozwijającej się grupie firm.

Miejsce pracy Warszawa

Obowiązki:

Wymagania:

Wymagania podstawowe:

Wymagania dodatkowe (mile widziane):

Oferujemy:

Wyślij CV, najlepiej ze zdjęciem, podając w temacie wymieniony wyżej numer referencyjny, na adres praca@softomasz.pl

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o podanie możliwego terminu ewentualnego podjęcia pracy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SOFTOMASZ s.c. przekazanych wraz z moja oferta pracy do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

i dodatkowo, aby moc kontaktować się droga elektroniczna z wybranymi kandydatami:

"Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji droga elektroniczna przez firmę SOFTOMASZ s.c. zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002r. (DZ.U. nr 144 poz. 1204 z 2002 roku) O świadczeniu usług drogą elektroniczną.'’

valio Oprogramowanie

Oprogramowanie na zamówienie

Czy nie lepiej stworzyć jeden zintegrowany system infor- matyczny? Zoptymalizować swoje działania i koszty? Zobacz jak!

Bazy danych - nareszcie w porządku

Specjalizujemy się w sys- temach bazodanowych, oraz tworzymy oprogramowanie, do zarządzania bazami da- nych, ich analizą i porządko- waniem baz danych.