Programista C#, ASP.NET, Programy, Aplikacje, Systemy informatyczne na zamówienie

Warunki subskrybcji Newslettera

Nasi Klienci

Dane kontaktowe

SOFTOMASZ s.c.
Oprogramowanie na zamówienie, systemy webowe, tworzenie stron internetowych, usługi informatyczne, telekomunikacja.

ul. Gżegżółki 11
02-804 Warszawa
Tel. 22 576 82 00
Fax 22 576 82 01

Infolinia 801 055 200

Webphone

biuro@softomasz.pl

Siedziba firmy:
Softomasz s.c.
ul. Tuwima 20
37-450 Stalowa Wola

Kliknij tutaj, aby porozmawiać bezpośrednio ze strony z naszym konsultantem

Programista C#, ASP.NET

Opis stanowiska:
- tworzenie nowych unikalnych systemów informatycznych, ciekawe projekty i nowe wyzwania,
- tworzenie nowych i rozwój istniejących systemów telekomunikacyjnych firmy i jej klientów,
- tworzenie dedykowanych aplikacjach internetowych (webowe systemy zarządzania typu CRM/DMS/WFM, rozwiązania e-commerce itp.),
- rozwój własnych narzędzi i produktów firmy oferowanych i używanych przez wielu partnerów i klientów firmy,
- rozwój systemów API do integracji naszych systemów z narzędziami firm partnerskich,
- możliwość pracy zdalnej (lub stacjonarnej w Stalowej Woli lub Warszawie),

Wymagania

- Biegła znajomość języka C#
- Znajomość architektury SOA,
- Doświadczenie .NET Frameworks 3.0, 3.5, 4.0
- Doświadczenie w ASP.NET / C # / AJAX
- Doświadczenie w Internet Information Services 6 / 7
- Doświadczenie w Microsoft SQL Server 2005 i 2008 R2
- Doświadczenie w Microsoft Visual Studio 2005 lub Microsoft Visual Studio 2008 Team Suite
- Znajomość narzędzi ORM (Object Relational Mapping),
- Współpraca z analitykami i projektantami w procesie produkcji oprogramowania,
- Udział w całości cyklu rozwoju oprogramowania – projektowanie, programowanie, testy,
- Współtworzenie dokumentacji technicznej,
- Doświadczenie w zarządzaniu projektami (odpowiedzialność za projekty),
- Posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne i dążenie do sukcesu,
- Zdolność do samodzielnej pracy jak również do pracy w zespole,
- Radzenie sobie z organizacją pracy przy wielu zadaniach,
- Umiejętność zapewnienia jakości i prezentacji wyników.

Mile widziane:
- znajomości praktycznej notacji UML,
- umiejętności pracy grupowej z użyciem Microsoft Team Foundation Server,
- znajomości języka angielskiego,
- doświadczenie przy projektach: księgowo/kadrowych, telekomunikacyjnych, zarządzania przedsiębiorstwem i przepływem informacji w firmach rozproszonych/wieloodziałowych.

Oferujemy:
- pracę w biurze w spokojnym centrum Warszawy (Pola Mokotowskie)
- udział w dynamicznie rozwijających się projektach
- konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
- możliwość uczestniczenia w interesujących, rozwojowych projektach w różnych technologiach i w różnych branżach
- stałą pracę opartą na jasnych zasadach
- możliwość pracy zdalnej
- świetną atmosferę pracy
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Softomasz
s.c. przekazanych wraz z moja oferta pracy do potrzeb niezbędnych przy
realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie
danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). "

i dodatkowo, aby moc kontaktować się droga elektroniczna z wybranymi kandydatami:
"Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji droga elektroniczna przez firmę
Softomasz s.c. zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002r. (DZ.U. nr 144 poz. 1204 z 2002 roku) O świadczeniu usług drogą elektroniczną"

valio Oprogramowanie

Oprogramowanie na zamówienie

Czy nie lepiej stworzyć jeden zintegrowany system infor- matyczny? Zoptymalizować swoje działania i koszty? Zobacz jak!

Bazy danych - nareszcie w porządku

Specjalizujemy się w sys- temach bazodanowych, oraz tworzymy oprogramowanie, do zarządzania bazami da- nych, ich analizą i porządko- waniem baz danych.