Programista PHP, Programy, Aplikacje, Systemy informatyczne na zamówienie

Warunki subskrybcji Newslettera

Nasi Klienci

Dane kontaktowe

SOFTOMASZ s.c.
Oprogramowanie na zamówienie, systemy webowe, tworzenie stron internetowych, usługi informatyczne, telekomunikacja.

ul. Gżegżółki 11
02-804 Warszawa
Tel. 22 576 82 00
Fax 22 576 82 01

Infolinia 801 055 200

Webphone

biuro@softomasz.pl

Siedziba firmy:
Softomasz s.c.
ul. Tuwima 20
37-450 Stalowa Wola

Kliknij tutaj, aby porozmawiać bezpośrednio ze strony z naszym konsultantem

Programista PHP

Opis stanowiska:

- tworzenie nowych unikalnych systemów internetowych, ciekawe projekty i nowe wyzwania,
- tworzenie nowych i rozwój istniejących systemów internetowych firmy i jej klientów,
- możliwość pracy zdalnej (lub stacjonarnej w Stalowej Woli lub Warszawie),
- praca przy tworzeniu i rozwoju systemów webowych wspierających działanie systemów telekomunikacyjnych i VoIP,
- oprogramowanie i systemy webowe tworzone są dla korporacji, agencji reklamowych, a także tworzymy portale i systemy CMS,
- rozwój własnych narzędzi i produktów firmy oferowanych i używanych przez wielu partnerów i klientów firmy,
- rozwój systemów API do integracji naszych systemów z narzędziami firm partnerskich,
Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
- możliwość uczestniczenia w interesujących, rozwojowych projektach w różnych technologiach i w różnych branżach
- stałą pracę opartą na jasnych zasadach
- świetną atmosferę pracy
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

- doświadczenie w PHP5 (z uwzględnieniem programowania obiektowego),
- znajomość (X)HTML, CSS, JavaScript , standardów W3C,
- doświadczenie w używaniu SMARTY,
- znajomość ZEND framework,
- praktyczna wiedza z zakresu ‘Cross-browser compatibility’,
- praktyczna znajomość bazy danych MySQL z uwzględnieniem zagadnień optymalizacji,
- znajomość wzorców projektowych,
- umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
- wskazane doświadczenie przy tworzeniu systemów CMS lub podobnych,
- umiejętność pracy w zespole ,
- możliwość samodzielnej pracy w domu (sprzęt, oprogramowanie, łącze internetowe)
- terminowość i odpowiedzialność

Mile widziane:

- umiejętność programowania w Java i/lub JavaScript
- znajomość systemów kontroli wersji (SVN).
- wykształcenie wyższe (informatyka i kierunki pokrewne)
- mile widziana znajmomość podstaw platformy Asterisk
- znajomość języka angielskiego (i/lub niemieckiego)
- chęć rozwijania wiedzy, uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach
Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Softomasz
s.c. przekazanych wraz z moja oferta pracy do potrzeb niezbędnych przy
realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie
danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). "

i dodatkowo, aby moc kontaktować się droga elektroniczna z wybranymi kandydatami:
"Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji droga elektroniczna przez firmę
Softomasz s.c. zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002r. (DZ.U. nr 144 poz. 1204 z 2002 roku) O świadczeniu usług drogą elektroniczną"

valio Oprogramowanie

Oprogramowanie na zamówienie

Czy nie lepiej stworzyć jeden zintegrowany system infor- matyczny? Zoptymalizować swoje działania i koszty? Zobacz jak!

Bazy danych - nareszcie w porządku

Specjalizujemy się w sys- temach bazodanowych, oraz tworzymy oprogramowanie, do zarządzania bazami da- nych, ich analizą i porządko- waniem baz danych.