Kioski multimedialne, systemy Digital Signage, POS TV -  POSiTiVi, Programy, Aplikacje, Systemy informatyczne na zamówienie

Warunki subskrybcji Newslettera

Nasi Klienci

 

Dane kontaktowe

SOFTOMASZ s.c.
Oprogramowanie na zamówienie, systemy webowe, tworzenie stron internetowych, usługi informatyczne, telekomunikacja.

ul. Gżegżółki 11
02-804 Warszawa
Tel. 22 576 82 00
Fax 22 576 82 01

Infolinia 801 055 200

Webphone

biuro@softomasz.pl

Siedziba firmy:
Softomasz s.c.
ul. Tuwima 20
37-450 Stalowa Wola

Kliknij tutaj, aby porozmawiać bezpośrednio ze strony z naszym konsultantem

Kioski multimedialne, systemy Digital Signage, POS TV - POSiTiVi

Systemy reklamowe, multimedialne ekrany, sieci reklamy multimedialnej i interaktywnej, systemy digital signage, kioski multimedialne to domena marki POSiTiVi. Na tym rynku działamy od 2004 roku, będąc jednym z pionierów w tej branży w Polsce. Wtedy właśnie zbudowaliśmy kilka dużych systemów reklamowych, zarządzanych centralnie przez internet, dzięki czemu do dzisiaj zdobyliśmy ogromną bazę doświadczeń i pomysłów na przemyślane rozwiązania.

Nowoczesne i bardzo atrakcyjne urządzenia, zbudowane w oparciu o dedykowany komputer pozwalający stworzyć punkt informacji multimedialnej, a także interaktywnej w niezwykle atrakcyjnej i przyciągającej wzrok formie. Nasze systemy, kioski multimedialne i systemy DS pozwalają w szybki sposób uzyskać najważniejsze informacje bez ingerencji pracowników. Oferowane przez nas kioski multimedialne wyposażone są w nowoczesne ekrany dotykowe pozwalające na miłą i multimedialną interakcję z użytkownikiem. Design urządzenia może być dostosowany do wymogów i oczekiwań naszych klientów, a oprogramowanie może być dostosowane do Państwa potrzeb.

valio Oprogramowanie

Oprogramowanie na zamówienie

Oprogramowanie na zamówienie

Czy nie lepiej stworzyć jeden zintegrowany system infor- matyczny? Zoptymalizować swoje działania i koszty? Zobacz jak!

 

Bazy danych - nareszcie w porządku

Specjalizujemy się w sys- temach bazodanowych, oraz tworzymy oprogramowanie, do zarządzania bazami da- nych, ich analizą i porządko- waniem baz danych.

 
 
 
© 2019 Oprogramowanie na zamówienie SOFTOMASZ s.c.