Ochrona danych osobowych, audyty bezpieczeństwa, administracja serwerów i sieci - Administrator.pl, Programy, Aplikacje, Systemy informatyczne na zamówienie

Warunki subskrybcji Newslettera

Nasi Klienci

 

Dane kontaktowe

SOFTOMASZ s.c.
Oprogramowanie na zamówienie, systemy webowe, tworzenie stron internetowych, usługi informatyczne, telekomunikacja.

ul. Gżegżółki 11
02-804 Warszawa
Tel. 22 576 82 00
Fax 22 576 82 01

Infolinia 801 055 200

Webphone

biuro@softomasz.pl

Siedziba firmy:
Softomasz s.c.
ul. Tuwima 20
37-450 Stalowa Wola

Kliknij tutaj, aby porozmawiać bezpośrednio ze strony z naszym konsultantem

Ochrona danych osobowych, audyty bezpieczeństwa, administracja serwerów i sieci - Administrator.pl

W ramach usługi Administrator.pl zapewniamy pakiet bardzo istotnych usług z punktu widzenia bezpieczeństwa prawnego i technicznego dla stron i serwisów internetowych.

Coraz więcej serwisów internetowych świadomnie lub mniej świadomie przetwarza dane osobowe swoich użytkowników, jednak nie zawsze zapewniając odpowiednie procedury, zabezpieczenia i  narzędzia, wymagane przez polskie i unijne prawo. Warto zlecić nam kompleksowy audyt lub wybrane audyty z pakietu: ochrona danych osobowych (procedury, dokumentacja, sposób przetwarzania, narzędzia i bazy danych), bezpieczeństwo serwisu (kwestie prawne), bezpieczeństwo serwisu (kwestie techniczne). Nasi profesjonaliści (radcy prawni, administratorzy, doświadczeni specjaliści i eksperci branżowi), wykonają stosowne prace sprawdzające, wraz z przygotowaniem pełnych zaleceń, stosownych procedur wraz z możliwością wykonania ich kompleksowo przez naszych ekspertów i techników (programistów, administratorów).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zarządzaniu i administrowaniu wieloma sieciami informatycznymi, w tym własną siecią teleinformatyczną składającą się z ponad 20 serwerów, możemy oferować profesjonalne audyty ochrony danych osobowych i audyty informatyczne systemów i serwerów internetowych, stron www i portali internetowych, które mogą być narażone na ataki włamywaczy czy złośliwego oprogramowania - wirusy, konie trojańskie, hakerzy.

Nasi specjaliści przez wiele lat stworzyli zestawy gotowych procedur i narzędzi do testowania zabezpieczeń informatycznych serwerów, usuwania skutków włamań, a także zbiory narzędzi, wspomagających zabezpieczanie systemów przed atakami i odtwarzania danych z kopii zapasowych po awariach systemu. Dajemy także możliwość tworzenia zapasowych centrów danych, kolokacji serwerów zapasowych, archiwizacji danych krytycznych w miejscu niezależnym od głownego systemu.

Dzięki stałej współpracy z wieloma firmami i serwisami internetowymi, ciągle rozwijamy naszą bazę wiedzy, procedur i zabezpieczeń, aby przede wszystkim zapobiegać problemom, nie tylko je rozwiązywać po fakcie.

valio Oprogramowanie

Oprogramowanie na zamówienie

Oprogramowanie na zamówienie

Czy nie lepiej stworzyć jeden zintegrowany system infor- matyczny? Zoptymalizować swoje działania i koszty? Zobacz jak!

 

Bazy danych - nareszcie w porządku

Specjalizujemy się w sys- temach bazodanowych, oraz tworzymy oprogramowanie, do zarządzania bazami da- nych, ich analizą i porządko- waniem baz danych.

 
 
 
© 2019 Oprogramowanie na zamówienie SOFTOMASZ s.c.