Produkty, Programy, Aplikacje, Systemy informatyczne na zamówienie

Warunki subskrybcji Newslettera

Nasi Klienci

 

Dane kontaktowe

SOFTOMASZ s.c.
Oprogramowanie na zamówienie, systemy webowe, tworzenie stron internetowych, usługi informatyczne, telekomunikacja.

ul. Gżegżółki 11
02-804 Warszawa
Tel. 22 576 82 00
Fax 22 576 82 01

Infolinia 801 055 200

Webphone

biuro@softomasz.pl

Siedziba firmy:
Softomasz s.c.
ul. Tuwima 20
37-450 Stalowa Wola

Kliknij tutaj, aby porozmawiać bezpośrednio ze strony z naszym konsultantem

Produkty

Produkty Softomasz - to dla nas rzecz niespotykana - mamy dziesiątki wdrożeń różnych rozwiązań i systemów, jednak staramy się zawsze budować systemy i rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb i firm.

Dlaczego?

Ciężko jest wygrywać wyścigi, jeśli wszyscy jadą takimi samymi samochodami. My nie oferujemy produktów masowych, tylko rozwiązania. Nie dajemy Ci tak jak wszyscy "gotowych i sprawdzonych rozwiązań" - my analizujemy wraz z Tobą i Twoimi ekspertami, Twoje potrzeby, rynek, konkurencję, klientów i dopiero wtedy dostosowujemy zestawy narzędzi i rozwiązań, które zmuszą Twoją konkurencję do nerwowych działań.

Zobacz jak szybko możesz przeskoczyć konkurencję, jeśli dobrze zaplanujesz i wdrożysz rozwiązania, które:

Zapytaj nas o ofertę - napisz proszę w paru słowach - co chciałbyś zmienić w swojej firmie, czym się zajmujesz i zastanów się, czy jesteś w stanie wyobrazić sobie oszczędności, które mogą dostarczyć Ci dobrze "skrojone dla Ciebie" rozwiązania informatyczne.

Mimo, że nie robimy gotowych rozwiązań, to możesz zapoznać się z niektórymi z naszych pomysłów i produktów, które możemy dostosować dla Ciebie i potrzeb Twojej firmy. Niektóre z naszych rozwiązań (opisy, prezentacje, wersje demo), znajdziesz w linkach po lewej stronie naszej witryny.

* niektóre z naszych wdrożeń umożliwiły zwiększenie efektywności pracowników o ponad 260% bez specjalnego zwiększenia obiążenia pracowników obowiązkami, a także bez zwiększania zatrudnienia. Dane na podstawie analiz wewnętrznych klienta.

valio Oprogramowanie

Oprogramowanie na zamówienie

Oprogramowanie na zamówienie

Czy nie lepiej stworzyć jeden zintegrowany system infor- matyczny? Zoptymalizować swoje działania i koszty? Zobacz jak!

 

Bazy danych - nareszcie w porządku

Specjalizujemy się w sys- temach bazodanowych, oraz tworzymy oprogramowanie, do zarządzania bazami da- nych, ich analizą i porządko- waniem baz danych.

 
 
 
© 2019 Oprogramowanie na zamówienie SOFTOMASZ s.c.